Починаючи з 2014 року Інститут культурної політики у співпраці з Goethe-Institut в Україні реалізував низку проєктів за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Зокрема проєкт «PLAN Z», що став першою спробою в Україні культурної трансформації звичайного малого міста.

Цей проєкт надав поштовх початку роботи з малими містами і об’єднаними територіальними громадами, враховуючи реалізацію реформи Децентралізації в Україні.

Ґрунтуючись на позитивному досвіді проєкту «Академія Культурного Лідера» Goethe-Institut в Україні в кооперації з ГО «Інститут культурної політики» оголошують open call для мешканців зі Східної України щодо участі в україно – німецькому культурному Форумі, який відбудеться з 3 по 7 листопада 2021 року у місті Суми.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини у рамках програми «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства».

 • Якою буде тематика форуму та основні проблемні питання?

  • Як за допомогою культури зробити малі міста знову привабливими для молоді?

  • Як подолати проблему відтоку молоді із малих міст?

  • Як використати диджіталізацію для вирішення цих проблем?

Ми запрошуємо Вас взяти участь у форумі та разом знайти відповіді на ці питання!

 • Структура форуму

Культурний форум складається з двох частин:

03.11. – 05.11.2021 – підвищенням кваліфікації з роботи з молоддю та культурного розвитку сіл та малих міст

06.11. – 07.11.2021 – Міжнародний Форум, в якому братимуть участь до форуму культурні менеджерии із Тюрингії, Німеччина. Учасники матимуть змогу поділитись досвідом та знайти партнерів для майбутніх проєктів.

 • Учасники Форуму

До участі ми запрошуємо 20 культурних менеджерів, працівників культури, представників громадських організацій та випускників Академії культурного лідера, що працюють на Сході України у маленьких містах або селах та мають досвід роботи із молоддю.

Разом із гостями з Тюрингії учасники зможуть обговорити проблеми участі молоді у культурному житті, обмінятись досвідом та зробити перші кроки до створення спільного проекту!

 • Хто буде тренерами та експертами форуму?

Експертом та модератором форуму буде Патрік Фьоль – засновник та керівник консультативної культурної мережі у Берліні. Вісім тренерів Академії культурного лідера будуть працювати із учасниками під час форуму.

 • Де та коли буде проходити форум?

Форум відбудеться 03.11. – 07.11.2021 у місті Суми. За умови погіршення епідемічної ситуації в Україні форум може бути проведеним в онлайн-форматі.

 • Які умови участі?

Участь безкоштовна. Goethe-Institut бере на себе витрати учасників на проживання, пересування та харчування

 • Як подати заявку на участь?

Заявки на участь приймаються до 01 жовтня 2021 року за посиланням: forms.gle/ywWGAaQjgWYrJFqe8

Маєте запитання щодо участі у форумі?

Ваші запитання Ви можете надсилати за адресою icultur@ukr.net

Ми будемо раді допомогти Вам!