Випереджати час і задавати тенденції!

Про те, що цікавого залишається за лаштунками міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN, аналогів якому немає у Європі, у прямому ефірі «UA:Українське радіо. Вінниця» розказала продюсер фестивалю, заслужена артистка України Ірина Френкель:

«Коли у 2018 році ми ставили мюзикл «Чикаго», отримавши авторські права від Джона Кандера-молодшого і запросивши бродвейських артистів, ще не знали, що нас чекає у пандемію. Але ми вже тоді проводили репетиції онлайн. Тому що артисти були у Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, танцюристи – у Харкові, оркестр – у Львові. Чотири місяці йшла кропітка робота. Всі артисти зустрілися офлайн на майданчику лише за 12 годин до безпосереднього показу. І такої закулісної роботи дуже багато!

Тому аналогів OPERAFEST TULCHYN навіть у Європі немає! Оперні open air фестивалі, як правило, показують одну виставу на день або взагалі завозять одну виставу і протягом місяця її показують.

Унікальність OPERAFEST TULCHYN, яка і вплинула на те, що фестиваль переміг у рейтингу «Знакова мистецька подія України», у тому,що на фестивалі протягом 3 днів ми показуємо від 8 до 12 вистав! Тобто повністю перебудовуючи сцену, декорації. Хто був на нашому фестивалі, знає, що це відбувається за 30 хвилин».

Дивіться відеозапис інтерв’ю та дізнаєтеся багато цікавих маловідомих фактів про фестиваль і програму-2021!

OPERAFEST TULCHYN-2021 проходить за підтримки Український культурний фонд
Генеральний спонсор – Благодійний фонд “МХП-Громаді”
Амбасадори фестивалю – Лариса Білозір та Микола Кучер
Партнери фестивалю: Вінницька обласна державна адміністрація і Вінницька обласна Рада
Генеральний інформаційний партнер – «20 хвилин»