Розпочинається прийом заявок щодо участі в освітньому проекті «Лабораторія трансформації» (другій етап PLAN Z)  для представників малих міст України.

Організатори проекту: Goethe-Institute Ukraine, ГО «Інститут культурної політики» міста Вінниці за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ НІМЕЧЧИНИ. Проект відбувається за сприяння Жмеринської міської ради. 11-12 червня та 07-09.11.2016 відбудуться два воркшопах, присвячені тому як створювати мистецькі проекти з трансформації публічних просторів у маленьких містах. Під час їх проведення будуть розроблені чотири проекти, що будуть реалізовані в малих містах України протягом 2017 року.
Запрошуємо лідерів віком 20 - 45 років  з малих міст України та районних центрів взяти участь у воркшопах. Навчання дасть можливість підвищити Ваш рівень знань та отримати практичні навики з організації та проведення проектів, спрямованих на трансформацію міських просторів.
Вимоги до учасників:
•    Лідери, активісти, незалежно від Вашої приналежності до будь-якої організації в сфері культури, освіти та роботи з молоддю.
•    Бажано базове володіння англійською мовою.
Усі зацікавлені кандидати повинні заповнити анкету он-лайн за посиланням

Реєстрацію завершено

Відібрані учасники зобов’язуються бути присутніми протягом всього воркшопу з 10:00 до 18:00 11 та 12 червня та 07-09.11.2016
Кінцевий термін реєстрації: 26 травня 2016 року.
Учасники будуть проінформовані про відбір до 28 травня.
Організатори покривають витрати на проїзд,  проживання та харчування  під час семінару.