23-24 березня в сесійній залі міської ради за ініціативою управління культури і туризму були проведені засідання круглого столу за темою «Розвиток туристичної привабливості м. Жмеринка».

До участі у засіданнях круглого столу були запрошені учнівська молодь, громадські об’єднання та організації, а також підприємці міста. Проводили  засідання заступник міського голови з питань культурної політики міста, начальник управління культури і туризму Володимир Дудік та Павло Третьяков - один із керівників проекту культурної трансформації міста Жмеринка «План Z».
В ході обговорення учасниками круглого столу було висунуто багато цікавих ідей та пропозицій щодо створення привабливого для туристів іміджу міста.
Це був один із перших кроків до перетворення Жмеринки на привабливе для туристів та інвесторів місто. Активних жмеринчан просимо звертатись із своїми письмовими пропозиціями з цього питання безпосередньо до управління культури і туризму (вул. Київська, 1-а), або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Подані пропозиції будуть розглянуті та опрацьовані групою експертів для подальшого втілення у життя.