В Україні зусилля влади спрямовані на відновлення промислового потенціалу, який розташований у більшості своїй у великих містах,

що створює передумови міграції з малих міст та селищ населення до мегаполісів та обласних центрів. Всупереч цьому ми повинні розуміти, що рівень розвитку національної економіки визначається станом розвитку регіональних економік. Ступінь інтеграції регіональних економік в інноваційну систему країни, взаємозв’язок і взаємозалежність розвитку галузей на кожному рівні можуть бути індикаторами поточного розвитку та відображати як потенціал регіону, так і національної системи в цілому. Зручною одиницею виміру територіальних економік є кластер.

Спеціалізація кластеру стає ґрунтовною ідеєю для розвитку постіндустріальної економіки і базується на нематеріальної складової, яка пов’язана в першу чергу із культурним ресурсом.


В рамках міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN, за ініціативи Міністерства культури України  відбудеться Форум з культурно - економічного планування за участі відомих експертів з Польщі та Німеччини.

В рамках Форуму учасники мають можливість ознайомитись не лише із досвідом країн Європи а й України на прикладі міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN


Реєстрація завершена