Стан малих міст та об’єднаних територіальних громад є важливим показником розвитку країні.

Враховуючи процеси з культурної трансформації просторів, які розрізнено відбуваються в невеликих містах та мають позитивні результати, виникла необхідність створення платформи для обміну досвідом в даному напрямку. Окрім цього, впровадження проекту «PLAN Z» у місті Жмеринка, який триває рік, довело на практиці ефективність методики впливу культурних ресурсів на формування діалогу та сприяння розвитку процесу субсидіарності в громаді.
ГО Інститут культурної політики (м. Вінниця) спільно із Гете інститутом Україна (м. Київ) оголошує конкурс з опису кращих практик малих міст України в напрямку культурної трансформації.
Ваша стаття повинна бути не більше 8 сторінок (шрифт Times New Roman - 12, відстань між строками - 1.15). Автори матеріалів мають надати до 5 якісних фотографій. Роботи надаються українською мовою. 
Прийом матеріалів триватиме до 30 вересня 2016 року.
Відбір матеріалів відбудеться до 10 жовтня 2016 року. Ці матеріали увійдуть до збірки «PLAN Z. Поради агентів культурних змін. Трансформація малих міст»
Авторів матеріалів, буде запрошено до участі в 1ий всеукраїнській науково – практичній конференції керівників малих міст України за темою «Місто як діалог. Чотирьох мірне моделювання розвитку: суспільство, свідомість, самореалізація, субсидіарність», яку заплановано на 9-10 листопада 2016 року у місті Вінниці. В рамках конференції відбудеться презентація кращих практик культурних трансформацій та культурно - економічного розвитку малих міст Німеччини, Грузії, Польщі, Болгарії та України.
Організатори конференції: Міністерство культури України, Гете Інститут в Києві, ГО Інститут культурної політики. Конференція відбувається за сприяння Голови Обласної державної адміністрації Валерія Коровія. 
В разі виникнення запитань, прохання звертатись за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Заповнити анкету